Aktualności

XXX Pomorskie Agro Targi

data dodania: 06.06.2023


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/sgo/public_html/strony_www/gs-sierakowice/wp-includes/functions.php on line 5381

Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska" w Sierakowicach jak co roku uczestniczyła w imprezie targowej w Lubaniu. Tym razem targi odbyły się po raz 30-sty! Piekarnia przedstawiła swoją nowość : ,,Chleb kaszubski z  ryżem", za który została wyróżniona w kategorii produkt spożywczy. Wszystkim gościom  zainteresowanym  naszą ofertą handlową , w tym również produktami Wytwórni Pasz dziękujemy i zapraszamy do naszych oddziałów.

 

Witamy!

Co powiesz na to, żebyśmy wysyłali do Ciebie najnowsze promocje?
Tak nie za często - raz w miesiącu.

Super! Teraz będziemy Ci wysłać najnowsze promocje!

Coś poszło nie tak. Spróbuj raz jeszcze.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” z siedzibą w Sierakowicach (83-340), ul. Kartuska 4, tel. 58 681-65-69.