Aktualności

W dniach 1-2 czerwca 2019 r. odbyły się XXVIII Pomorskie Agro Targi Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu.

data dodania: 04.06.2019

Nie mogło zabraknąć Naszej Spółdzielni !

W tym roku nasza Piekarnia promowała zdrowe odżywianie.
Zgłosiliśmy do konkursu chleb orkiszowy 100%, który oprócz walorów smakowych jest źródłem cennych witamin i minerałów. Produkt ten jest szczególnie polecany dla cukrzyków i bezglutenowców. Poprawia koncentrację i korzystnie wpływa na układ krążenia. Spółdzielnia również zapraszała do zapoznania się z ofertą Wytwórni Pasz i pozostałych placówek handlowych.

Otrzymaliśmy Dyplom wyróżnienie w konkursie HIT TARGÓW W KATEGORII PRODUKTY SPOŻYWCZE DLA PIEKARNII GS ,,SCH” W SIERAKOWICACH Chleb orkiszowy 100%

Witamy!

Co powiesz na to, żebyśmy wysyłali do Ciebie najnowsze promocje?
Tak nie za często - raz w miesiącu.

Super! Teraz będziemy Ci wysłać najnowsze promocje!

Coś poszło nie tak. Spróbuj raz jeszcze.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” z siedzibą w Sierakowicach (83-340), ul. Kartuska 4, tel. 58 681-65-69.