Aktualności

HIT 2021

data dodania: 18.10.2021

W zamku Gniew dnia 24 września 2021r. zorganizowano Galę Gospodarczo-Samorządową Konkursu Hit 2021 Pomorza oraz Kujaw i Pomorza. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych przez kapitułę znalazły się osoby,firmy i instytucje.

Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska" w Sierakowicach uzyskała  Hit dysprozowy za walory smakowe i jakościowe pasztecików z kapustą i grzybami oraz jakość i logistykę obsługi klienta w oparciu o 75-letnie doświadczenie i tradycje. Decyzją organizatorów tytuł Hit Promocji Regionów 2021 za osobiste zaangażowanie w promocję i rozwój gospodarczy regionu otrzymał również zastępca prezesa Gminnej Spółdzielni ,,SCh" w Sierakowicach Mirosław Kuczkowski.

 

Witamy!

Co powiesz na to, żebyśmy wysyłali do Ciebie najnowsze promocje?
Tak nie za często - raz w miesiącu.

Super! Teraz będziemy Ci wysłać najnowsze promocje!

Coś poszło nie tak. Spróbuj raz jeszcze.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” z siedzibą w Sierakowicach (83-340), ul. Kartuska 4, tel. 58 681-65-69.